Fotogalerie Sand tray

Na této stránce si můžete prohlédnout fotografie z práce s klienty na písku.

Chlapec 9 let  „Jak jsem porazil svůj strach“

Ukázky z poslední konzultace. První fotografie zobrazuje jak klient porazil svůj strach. Na druhé fotografii můžete vidět klientovu představu oslavy vítězství, na které dostal jako dárek robota. Tento robot odnesl strach, který již klient nepotřebuje, pryč.

Žena 45 let „Vztahy s muži“

Ukázka z poslední konzultace. Přijetí minulosti, bohatství, které máme, společná budoucnost, základní hodnoty.

Student 21 let „Strach ze zkoušky“

V první konzultaci student zobrazil svůj strach jako černý kámen a sebe jako bázlivého hada bez sebevědomí. Postupně jsme pracovali na změně vnímání sebe samého i obávaného zkoušejícího. Pracovali jsme se strachem a nízkým sebevědomím. V druhé konzultaci bylo zpracováno téma „Moje motivace ke studiu“. Zobrazení motivačních prvků, pocitů, bojovnosti a cesty k vysněnému povolání.

 

Ve třetí konzultaci – Práce se stresem a obavami. Přijetí stresu jako součásti studia, znázornění vnitřní opory, klidu a síly, které u zkoušky budou s ním. Poslední obrázek je ze závěrečné konzultace: upevnění síly, odhodlání, znalostí, pocitu klidu a bezpečí. Důležitá zkušenost s velkým stresem, která je stále součástí života a přináší ponaučení, dobrý pocit z osobního rozvoje a víru ve vlastní úspěchy. A jak to dopadlo? Zkoušku student zvládl v klidu s přirozeným stresem, ten ho již neparalyzoval. Prožívání zkoušky bylo zcela jiné než dříve. Byl klidnější, uvolněnější a dokázal se lépe koncentrovat.

 

 

 

Všechny fotografie jsou zde umístěny se souhlasem klientů a případně také se souhlasem jejich zákonných zástupců.